Novinky na CzechFaces
zde budete vždy infomováni o novinkách na našem serveru

Novinky

10.02.2016 - PRODLOUŽENÍ TERMÍNŮ PRO DOPLACENÍ REGISTRACÍ
Vzhledem k tomu, že někteří z vás slušně požádali o prodloužení termínu pro zaplacení úhrady účtů můžete nyní svůj účet uhradit bez jakéhokoliv postihu do termínu 25.2.2016. Stále platí také to, že pokud svůj účet uhradíte včas, profil bude aktivován normálně na jeden rok dopředu to je do 02/2017 tzn. nehradíte tedy nic zpětně. Informace pro ty co se najednou urychleně snažili žádat o zrušení účtů s výmluvami, že nevěděli, nevyužívali, nesledovali platí nadále to stejné. Účet zůstává v databázi NEAKTIVNÍ do doby úhrady navržené smírčí částky dluhu 199,-Kč. Po uhrazení této částky může být teprve provedena žádost na smazání účtu !!!
Neuhrazené účty po datu 25.2. budou bez výjimky předány zastupující společnosti pro řešení pohledávek a to znamená, že v těchto případech již s vámi bude komunikovat tato společnost. Doba, kterou jste měli na úhradu dlužné částky byla navíc prodloužena a informováni jste byli několikrát. A to nebereme základní skutečnost, že podmínky na webu jsou po celou dobu včetně ceníku a se vším jste souhlasili při založení profilu. U starších registrací jste byli rovněž dostatečně informováni o změně. Z těchto důvodů již ani neodpovídáme na emaily s výmluvami apod. Tuto zprávu chápejte jako definitivní a konečnou co se týká řešení dlužných částek a hrazení registrací. Na závěr bych rád poděkoval všem, kteří do dnešního dne svůj účet řádně uhradili a uznali svou chybu bez jakýchkoliv výmluv.
28.01.2016 - INFORMACE DLUŽNÍKŮM ZA REGISTRACE !!!
Dnešním dnem jsme nechali v katalogu jen ty, kteří mají řádně zaplacenou registraci. Dlužníci mohou částku 199,-Kč uhradit bez jakéhokoliv postihu do námi navrhženého termínu 15.2.2016 a to stím, že pokud tuto částku uhradí, profil bude aktivován normálně na jeden rok dopředu. Nechceme po vás peníze zpětně za neuhrazenou dobu !!! Dlužníkům se nechává profil v databázi NEAKTIVNÍ do doby úhrady pohledávky zasláné emailem dne 26.1.2016
Dlužníci po tomto datu budou předáni společnosti pro řešení pohledávek.
26.01.2016 - UPOZORNĚNÍ K VAŠÍM REAKCÍM NA EMAIL OHLEDNĚ UHRAZENÍ ÚČTU
Samozřejmě, že se vždy najdou jedinci, kteří se najednou strašně diví, že po nich někdo něco chce a to celých 199,-Kč za 1 rok. K těmto jedincům na vysvětlenou jednou pro vždy a bez výjimky:
1) Při vaší registraci jste sami souhlasili s podmínkami serveru a ceníkem tzn. zde opravdu není co řešit
2) Podmínky a ceník jsou a byly vždy po celou dobu na stránkách viditelné a platnost úhrady registrací je od roku 2014
3) Po přihlášení na stránkách jste měli vždy ihned informaci, že máte neaktivní účet a že musíte uhradit registraci
4) V novinkách a na hlavní stránce bylo několikrát upozorněno, že od roku 2014 jsou registrace placené
5) V každém emailu zaslané nabídky bylo psáno POZOR: ... od 1.8.204 povinnost AKTIVACE atd. opět není co dodat
6) Opravdu tvrzení, že jste účet nepoužívali je pokaždé z cestné až na výjimky, kdy osoby měli chybně uvedný email při registraci.

Takže jediné co z toho vyplývá je to, že ti co neplatili, neplatili záměrně a tak se nemají čemu nyní divit. Z našeho interního kontrolního sytému, je jasně prokazatelné kdy jste naposledy provedli aktualizaci svých profilů a kdy jste se naposledy přihlásili.
Opravdu podobné argumenty neobstojí v případě řešení sporu, nabídli jsme těm co neplatili řešení v podobě jednorázové úhrady 199,-Kč a to je férová nabídka ať jste dostávali nabídky nebo ne. Jednou jste se registrovali a souhlasili s podmínkami a cenou. Pokud opravdu zamýšlíte nehradit, tak věřte že všechny výše zmíněné argumenty jsou proti vám a následné řešení bude daleko dražší.
26.01.2016 - PŘEDPOSLEDNÍ SLÍBENÉ ČÍSTKY DATABÁZE MODELŮ JSOU ZA NÁMA
Opět proběhla dramatická očista databáze, jedna z posledních. Definitivně bylo odstraněno přes 500 profilů a skoro přes 3.000 fotografií. Již se konečně blížíme ke slíbenému cíli a nabízíme aktuální přehled modelek a modelů, které jsou prezentováni na našich stránkách. Proto i vy, kteří jste doposud otáleli a ještě neuhradili svůj účet, učiňte tak co nejrychleji. Budeme přistupovat k pokutám viz. podmínky. Aktualizujte a uhraďte si včas své profily a vyhněte se případným problémům - sami jste se dobrovolně registrovali na našich stránkách a souhlasili s podmínkami a cenami za registraci. Doplňujte nové fotografie průběžně a zvýšte svou šanci uplatnit se ve světě módy a umění.
22.01.2016 - SPUŠTĚNA PLATEBNÍ BRÁNA PRO ÚHRADU REGISTRACÍ
Nyní můžete konečně pohodlně hradit své registrace. Zprovoznili jsme platební bránou s podporou všech běžně dostupných platebních metod. Nyní můžete uhradit za svůj účet těmito variantami:
Varianta A: bezpečně a jednoduše pomocí všech běžně používaných bankovních platebních metod - Platba kartou - VISA/MasterCard, Platba 24 - Česká spořitelna, MojePlatba - Komerční banka, eKonto - Raiffeisenbanka, mPeníze - mBank, Ge Money, ČSOB, Fio banka, SuperCash, FerBuy.

Varianta B: nemůžete-li uhradit výše uvedeným způsobem, uhraďte starým způsobem - Klasickým převodem z jiné banky nebo v hotovosti složenkou na České poště
19.10.2015 - ČÍSTKY POKRAČUJÍ IV a PŘIPRAVUJE SE NOVÁ PROFESIONÁLNÍ VERZE WEBU V NĚKOLIKA JAZYCÍCH.
Dnes po roce od velkých čístek v databázi bylo opět kompletně definitivně odstraněno přes 280 nepotvrzených profilů a přes 1.000 fotografií u profilů, které neprovedly žádné změny ani se nepřihlásili na svůj účet od posledních čístek a také ti co účet na základě podmínek neuhradili. Koncem roku bude provedena definitivní konečná očista registrací (smazán zbytek neaktivních registrací) a bude spuštěna kompletně nová prezentace našeho webu v několika jazycích s novými funkcemi a možnostmi a také s podporou mobioních zařízení a tabletů. Čímž konečně dosáhneme svého cíle a budeme vám moci nabídnouit profesionální podporu. Proto neváhejte a potvrděte si svůj účet než o něj definitivně přijdete a ztratíte tak zbytečně celou svou historii a současně historickou pozici. Pro ty co pořád otálejí, aktualizujte a uhraďte si včas své profily, doplňujte nové fotografie průběžně. Jen tak bude váš profil bohatý a zajímavý a tím zvýšíte svou šanci uplatnit se ve světě módy a umění.
19.8.2014 - ČÍSTKY POKRAČUJÍ III.
Dnes 19.8.2014 bylo definitivně smazáno dalších přes 500 nepotvrzených profilů a přes 5.000 fotografií u profilů, které neprovedly žádné změny ani se nepřihlásili na svůj účet a současně účet ještě ani neuhradili. Neváhejte a potvrděte si svůj účet než o něj definitivně přijdete a ztratíte tak zbytečně celou svou historii a současně historickou pozici. Můžeme s klidným svědomím říci, že se čístky oplácejí v dobrém, a že stávající profily jsou již skoro aktuální. Tím však ještě čístky zdaleka nekončí, stále je zde ještě hodně nepotvrzených profilů s delší dobou bez příhlášení a jakékoliv nové aktivity. Takže vzkaz pro ty co ještě otálejí, aktualizujte a potvrděte si včas vé profily, doplňujte nové fotografie průběžně. Jen tak bude váš profil bohatý a zajímavý a tím zvýšíte svou šanci uplatnit se v oblasti modelingu, módy či reklamy.
4.8.2014 - ČÍSTKY POKRAČUJÍ II.
Dnes bylo definitivně smazáno přes 3.000 profilů a přes 15.000 fotografií u profilů, které neprovedly žádné změny ani se nepřihlásili na svůj účet a současně účet ještě ani neuhradili. Pokud ještě stále nemáte uhrazen svůj účet, proveďte to co nejrychleji. Čístky budou dále pokračovat. Chceme zde mít opravdu jen modelky a modely se zájmem o tuto práci.
7.7.2014 - ČÍSTKY POKRAČUJÍ
Aplikujeme další nové opatření z hlediska aktivací profilů, kompletní a již definitivní zrušení registrace ZDARMA a zjednodušení typy účtů. Nyní jsou pouze dva možné typy účtů MICRO SMS a nebo MAXI na 1,3 a 5 let. Důvodem bylo stále to, že stále hodně lidí chápaly tento server jako zábavní či seznamovací, nereagovaly na nabídky a nejevily zájem o modeling. Fotografové a agentury pak zbytečně takovýmto dívkám nabízeli nabídky a ztráceli tak zbytečně svůj čas. Máte-li seriózní zájem o práci v oblasti modeling, focení, reklamy apod. pak jistě tento prozatím stále velmi malý registrační poplatek není pro vás žádnou zátěží a jistě tento krok oceníte a bude rovněž přínosem také pro vás. Děkujeme za pochopení. Nemáte-li svůj profil doposud aktivován ať již MICRO SMS, starší MINI nebo MAXI účet učiňte tak nejpozději do 1.8.2014. Po tomto datu budou neaktivované prezentace postupně vypínány a následně po upozornění smazány (bez možnosti obnovení).
1.2.2014 - nové opatření
Abychom nadále patřili mezi kvalitní a zajímavé servery v oblasti modelingu a zajistili tak dostatečný počet nabídek pro vážné zájemce, museli jsme zavést nyní nové opatření a to zrušit registrace ZDARMA a znovu zavést minimální registraci pomocí mobilního telefonu - MICRO SMS. Důvodem bylo to, že mnoho děvčat chápaly tento server jako zábavní a nejevily zájem o modeling v případě nabídek a ani také neaktualizovali a nenavštěvovaly pravidelně svůj profil. Naši spolupracující fotografové a agentury pak zbytečně takovýmto dívkám nabízeli nabídky a ztráceli tak zbytečně svůj čas. Pokud máte seriózní zájem o modeling či reklamu apod. pak jistě tento registrační poplatek není pro vás žádnou zátěží a jistě tento krok bude přínosem také pro vás. Tímto děkujeme za pochopení. Nemáte-li aktivován profil ať již MICRO SMS, MINI nebo MAXI učiňte tak nejpozději do konce měsíce února, poté budou neaktivované prezentace vypnuty a následně po upozornění koncem března smazány.
05.09.2010 - SpuštěnA BETAVERZE prohlížení fotografií
Připravili jsme pro vás pohodlné prohlížení nejnovějších vložených fotografií. Modelky tak nyní mohou navíc ve svém profilu v editaci fotografií zvolit také zařazení každé fotografie a tím se tak ještě lépe prezentovat. Zatím jsou všechny fotografie pouze v kategorii Ostatní - nezařazeno.
24.04.2010 - Pohodlné odpovídání na nabídky
U nabídky se již vždy zobrazují ihned kontakty na odesílatele zprávy či nabídky u všech variant profilu. Navíc nyní můžete přímo ihned jednoduše odpovídat na tyto nabídky přímo z vašeho účtu. Výhoda je v tom, že pokud například ihned nechcete odesílateli sdělit váš e-mail nebo telefon, ale chcete se zeptat ještě na další podrobnosti v případě pochybnosti o nabídce. Odesílateli tak dojde váš vzkaz z odkazem na váš profil, a může vám opět odpovědět. Takto je zachována anonymita vašeho kontaktu. Ale pozor, jakékoliv odpovědi jsou v systému monitorávány a vždy dohledatelné. Tzn. pokud by bylo zjištěno nevhodné chování pak může být postiženo smazání profilu a to bez udání důvodů. Proto vždy odpovídejte slušně a tak jak se sluší na provedené nabídky. Rovněž pak máte přehled, na které nabídky kdy a jak jste odpověděli.
10.03.2010 - Přehlednější detail a procházení v detailech
Opět jsme pro Vás trochu vylepšili vzhled detailu modelu a hlavně jsme doděli možnost přímo procházet modelkama v detailech. Nyní je v detailu navigační lišta s odkazy na předchozí (již starší registrace od aktuálního modelu) a další (nověji vložený model od aktuálního) z aktuální kategorie. Rovněž můžete takto procházet modelky pouze ze stejného města.
07.03.2010 - Vkládání akcí
Vážené modelky a partneři, podílejte se s námi na obsahu našeho serveru a pomáhejte si navzájem. Pořádáte akci nebo víte o nějaké akci co ještě není u nás v seznamu akcí ? Nyní již máte možnost pohodlně ze svého účtu dát vědět ostatním o takovéto pořádané akci a navíc pokud takovou akci vloží model či modelka pak od nás získává bonusové zvýhodnění nebo prodloužení v podobě prezentace MINI na dobu 3 měsícu. Vkládaní akcí najdete na svém účtu v navigační liště.
07.03.2010 - Prezentace ZDARMA
Po pečlivém zvážení, jsme do třetice naposledy upravili možností prezentace na našem modelingovém serveru a k Vašemu prospěchu jsme zavedli registrace ZDARMA a typy prezentací MICRO, MINI a MAXI zůstaly pro další zvýhodnění účtů. Tento postup jsme zavedli jako bojkot proti serverům, kteří se nás snaží napodobovat, kopírují stále od nás a vykrádají náš obsah. Viďte pane .... . Naším cílem je vždy vycházet vstříc modelkám a máme zájem na tom, aby zde nacházeli to nejlepší.
03.03.2010 - Předělání hlavní stránky profilu
Vylepšili jsme rozložení prvků na stránce profilu tak, aby to bylo přehlednější a hlavně aby hlavní první fotografie, kterou máte v administraci nastavenou jako hlavní byla zobrazena hned v profilu ve větším rozlišení. Proto si na svém profilu co nejdříve u fotografií zvolte, která fotka má být použita jako hlavní.
02.03.2010 - Možnost nastavení hlavní fotky
Nyní je možno si nastavit na svém profilu v editaci fotografií, která z vložených fotografií se má zobrazovat jako hlavní, tato fotografie bude ihned na vašem profilu zobrazena ve větší velikosti přímo na stránce profilu. Tato funkce již od zítřka bude funkční.
02.03.2010 - ještě malé korekce v cenách účtů
V posledních dvou dnech jsme ještě malinko upravili ceny prezentací a zjednodušili jejich přehled.
01.03.2010 - převody stávajících účtů
vzhledem k novému systému aktivace účtů a možností volby účtu byly všechny stávající platné a aktivní registrace převedeny na účet MICRO SMS (nejlevnější způsob prezentace - pouze 3 fotografie, zobrazení výpisu až za všemi ostaními vyššími profily MICRO, MINI a MAXI). Uživatelům s neaktivním profilem se již zobrazí pouze jedna fotografie a nedojde-li v dohledné době k aktivaci účtu bude takovýto profil odstraněn z databáze. Tím chceme podpořit modely které mají skutečně zájem o tento obor a nebyly tak zbytečně někde za profily, které se zaregistrovaly jen tak, čímž přispějeme i našim partnerům fotografům a agenturám k tomu, aby zde nacházeli modely, kteří o nabídky mají zájem. O možnostech přechodu na jiný typ účtu se dozvíte na svém účtu.
25.02.2010 - Partneři - agentury, fotografové a další z oblasti módy
Byl zprovozněn registrační účet, kde si můžete editovat své prezentace v našem oborovém modelingovém rejstříku. Současně můžete pohodně vkládat vaše pořádané akce a dát tak o nich vědět ostatním uživatelům serveru. Chystáme pro Vás další funkce, které Vám podstatným způsobem ulehčí práci s našim systémem. Budete si moci zvolit zda-li chcete zasílat informace o nově zaregistrovaných modelech, nebo sledovat nově přidávané fotografie a další.
24.02.2010 - Změna aktivace a prodlužování účtů
Od 24.2. byl zrušen starý způsob aktivace účtů prostřednictvím SMS a byl zavedený nový již zmiňovaný způsob aktivace převodem na bankovní účet. Proč tato změna? Protože platbou pomocí SMS docházelo stále k nějakým chybám, navíc jste museli platit SMSkou za došlé nabídky apod. Nyní si zvolíte jeden ze tří nabízených způsobů prezentace MICRO, MINI nebo MAXI a aktivujete si tak účet na dobu jednoho roku. Nabídky se vám budou již automaticky ukazovat ihned s kontakty na agenturu či fotografa a další výhody. Bližší informace najdete na svém profilu po přihlášení.
1.02.2010 - Stránky o akcích
Nyní Vám budeme na našich stránkách zobrazovat vždy aktuální akce našich partnerů viz. odkaz v hlavičce AKCE. Tím nepřehlédnete pro Vás zajímavé akce z oblasti módy jako jsou módní přehlídky, castingy, kurzy pro modelky apod. Stránka bude rovněž sloužit agenturám a fotografům pro vkládání akcí.
11.04.2009 - Změna základního řazení modelek
Nyní se modelky při prvním náhledu do katalogu zobrazují podle poslední úpravy svého profilu tzn. podle data přidání nových fotografií nebo jiné úpravy svého profilu. Tímto se tak mohou do popředí dostávat modelky, které se o svůj profil starají a přidávají stále nové fotografie a tím tak dávají možnost více se zviditelnit. Hlídejte si proto své profily a doplňujte si aktuální fotografie.
10.04.2009 - Pohodlnější procházení databáze
Fotografové a agentury nyní mohou pohodlněji a přehledněji procházet naší databázi modelek. Mohou si výpisi třídit dle několika filtrů a následně poté listovat jednotlivými stránkami.
09.04.2009 - Čístka modelek
Dnes proběhla jedna z dalších oistek databáze modelů, byly opraveny zařazení modelů do správných věkových skupin dle uvedeného věku a pohlaví.
16.12.2008 - Zprovozněny registrace a SMS služby
Takže nyní již lze vkládat nové registrace, editovat a vkládat nové fotografie na své účty. Rovněž jsme zdokonalili systém pro nahrávání fotografií. Nyní již není omezena velikost nahrávané fotografie. Velikost se sama přizpůsobí na našem serveru. Také jsme o měsíc prodloužili registrační účty modelům, kteří měli v době nefukčnost stránek platnou potvrzenou registraci. Chystáme nyní také další změny, od příštího týdne se přestanou zobrazovat SMS nepotvrzené registrace modelek a modelů, proto si začněte hlídat platnost Vašich registrací.
15.12.2008 - Opětovné spuštění stránek Czechfaces.com
Po nešťastné události, kdy se nám porouchal náš internetový server jsme museli celé řešení předělat a nasadit na nový rychlejší server. Naštěstí se nám to podařilo v krátké době a hned první den nás navštívilo přes 500 lidí. Což nás těší. Není ještě zprovozněna úplná funkčnost stránek, ale základní listovaní modely již jde.
5.11.2008 - NOVÝ VZHLED STRÁNEK
Připravili jsme proVás nový vzhled našich stránek, věříme že se Vám bude líbit a více Vám tak usnadní prací na serveru CzechFaces.
4.11.2008 - KATALOG AGENTUR a FOTOGRAFŮ
nově jsme přidali katalog našich registrovaných agentur, fotografů a dalších činností souvisejích se světem módy. Znáte-li kvalitní fotografy či agentury a rádi by jste je doporučili našim modelům, dejte jim vědět o našich stránkách. Budeme rádi, když nám pomůžete budovat kvalitní obsah.
2.11.2008 - AVON COSMETICS
Dívky a ženy, spustili jsme pro Vás malý obchůdek s kosmetikou značky AVON. Věříme, že se Vám bude líbit. Každé tři týdny zde budete mít nový katalog, ze kterého si můžete jednoduše objednat Vaše oblíbené výrobky.
15.02.2007 - OPRAVA VKLÁDÁNÍ FOTEK
V souvislosti se správou systému vznikla chyba při ukládání fotografií, proto z těchto důvodů nešly od 10.2. do 15.2. ukládat fotografie na svůj profil. Nyní již opraveno. Děkujeme za pochopení.
19.11.2006 - VYLEPŠENÍ
Bylo spuštěno hodnocení modelů. Každému modelu nyní můžete dát svůj hlas od 1 do 10. 1 znamená NIC MOC, 10 znamená prostě krása. Takže věříme, že budete pravidelně hodnotit naše nové modely a přispějete tak k dalším službám.
16.11.2006 - VYLEPŠENÍ
Nyní, když Vám někdo pošle nabídku a nebo pozdrav, budete automaticky ihned informováni na Vaší e-mailovou adresu. Rovněž jsme Vám opravili zobrazovaní pořadí zpráv ve výpisu tak, ať máte nahoře vždy nejnovější zprávy.
21.9.2006 - OPRAVA, VKLÁDANÍ VELKÝCH FOTOGRAFIÍ
Byla opravena chyba při ukládání fotek, do teď byla omezení na valikost fotografie do 200kB, nyní je již povoleno vkládat fotografie do velikosti 2,5Mb. Fotografie budou automaticky zmenšeny a zkomprimovány do potřebné velikosti. Doplňte si proto svoje booky o nové fotografie, které Vám nešly nahrát.
4.9.2006 - OPRAVENO ZOBRAZOVÁNÍ DORUČENÝCH ZPRÁV
Na upozornění modelek, jsme opravili zobrazování doručených zpráv, zobrazovala se chybně jen jedna zpráva i když jste jich měli více. Děkujeme tímto za upozornění a budeme rádi, když nás i nadále budete v případě problémů kontaktovat.
3.7.2006 - JEDNODUCHÉ KONTAKTOVÁNÍ MODELEK
Spustili jsme beta verzi kontaktování modelek, nyní můžete jednoduše v detailu modelu kontaktovat Váš vybraný model pomocí jednoduchého formuláře. Rovněž lze takto modelkám zasílat osobní soukromé pozdravy.
25.5.2006 - REGISTRACE FOTOGRAFU, MODELINGOVÝCH, REKLAMNÍCH AGENTUR A JINÝCH SUBJEKTů Z OBLASTI SVĚTA MÓDY !
Hledáte pravidelně modelky pro svou činnost ať již v oblasti modelingu, reklamy či jiné umělecké činnosti? Pak není nic jednoduššího, zaregistrujte se knám a dostávejte nové modely ihned po registraci. Vytvořte si jednoduše své portfólio oblíbených modelů. Pohodlné kontaktování modelů a mnoho dalšího pro Vás chystáme. Registrujte se již nyní REGISTROVAT
14.2.2006 - TAPETY A MELODIE NA VÁŠ MOBIL
jsme pro Vás pro zpestření připravili tapety a melodie pro Váš mobil, kde si přehledně můžete vybrat svou tapetu či melodii na Váš mobilní telefon a být tak jedinečná. Přehled máte na této stránce níže.
1.2.2006 - ZROVOZNĚNA EDITACE VLASTNÍHO ÚČTU
Byla zprovozněna editace Vašich registračních údajů. Můžete si tak sami doplňovat k Vaší registraci nové údaje, dopňovat nové fotografie a další. V případě, že ještě nemáte přístupové heslo, bude Vám vygenerováno a zasláno e-mailem v nejbližší době. Toto se týka hlavně registrací před dne 28.1.2006.
Rovněž byl také opraven problém s nahráváním forografií, tedy pokud se Vám nepodařily nahrát Vaše fotografie, můžete tak učinit nyní přes Váš účet.
KATALOG - MODELKY - MODELINGOVÉ AGENTURY - FOTOMODELING - MODELKY FOTOGRAFIE - MÓDA - MISS - HOSTESKY - REKLAMA
Nášivky, nažehlovačky, samolepky |  Kurzové sázení |  Profi elektronika |  Levný nábytek |  Rock, metalové oblečení |  Pyrotechnika Ostrava |  Obchodní dům