Novinky na CzechFaces
zde budete vždy infomováni o novinkách na našem serveru

CENÍK PREZENTACÍ V MODELINGOVÉM KATALOGU

Fotografové, agentury, studia a další vyhledávají den co den stále nové a zajímavé tváře / modely pro své stávající a budoucí projekty. Máte-li skutečný zájem o práci v oblasti modelingu, módy, reklamy a chcete pro to něco udělat, musíte dát o sobě vědět. My vám nabízíme prezentování vašeho profilu v našem specializovaném katalogu modelů a modelek za výhodných podmínek. Nemáte-li u nás ještě profil, přejděte k registraci.

Ceny prezentací jsou nastanoveny tak, aby vás finančně nezatěžovaly a současně nám umožňovaly nadále udržovat provoz serveru, rozvíjet ho a získávat pro vás stále aktuální nabídky. Díky tomuto postupu stále patříme mezi kvalitní a současně také jedny z nejlevnějších katalogů začínajících modelek v ČR.

Svůj zaregistrovaný profil vždy MUSÍTE UHRADIT předem na zvolené období. Čím délší doba předplacení účtu tím větší sleva a přednostnější výpis. Úhradu provedete jednoduše on-line přímo ze svého účtu uhrazením registračního poplatku bankovním převodem z vašeho účtu on-line, klasickým převodem nebo pomocí složenky na České poště. Bližší informace naleznete po registraci na svém účtu.

CENY PREZENTACÍ
Nově nyní mají všechny MAXI registrace dostupné všechny funkce a mohou mít na svém profilu až 200 fotografií.
FREE - zobrazovány až za prezentacemi MAXI
Základní zobrazování v katalogů modelů, pouze 5 fotografií u profilu0,-Kč
MAXI - všechny funkce a výhody serveru
Registrace na 1 rok199,-Kč
KATALOG - MODELKY - MODELINGOVÉ AGENTURY - FOTOMODELING - MODELKY FOTOGRAFIE - MÓDA - MISS - HOSTESKY - REKLAMA
Nášivky, nažehlovačky, samolepky |  Kurzové sázení |  Profi elektronika |  Levný nábytek |  Rock, metalové oblečení |  Pyrotechnika Ostrava |  Obchodní dům